Dovolte mi pár slov k právě probíhající sezóně. 

Nemám ve zvyku hodnotit práci jiných, zvlášť, když jí ne úplně rozumím, ale úspěchy, kterých jste všichni až do dnešního dne dosáhli mne k tomu nutí. A to hlavně proto, abych Vám všem poděkoval. Všem!!! Od trenérů přípravek, pana Tomečka, paní Kašparovou a paní Kolářovou, jejichž rukama jste v drtivé většině prošli, přes tréninkovou skupinu pana Horáka, kterému pomáhá Kája Klišíková, až po trenéry Resslera, Sklenáře a Brázdila. Je to celé o Vaší snaze a píli, která se poté zhodnocuje ve výsledcích. Reprezentujete klub, město Uherské Hradiště a mnohé to dovedlo až k tomu, že mají možnost reprezentovat Českou republiku. Nyní Vás a Vaše trenéry čekají právě tyto vrcholy, jako jsou hry EYOF, ME do 23 let nebo ME do 18 let. Vydržte a snažte se předvést to nejlepší, co jste natrénovali, ať už na domácím stadionu nebo na různých soustředěních, které pro Vás trenéři organizují. 

Nesmím ovšem také zapomenout na lidi, kteří se starají o Vaše zázemí na stadionu a při závodech. Jde o lidi bez kterých by to nikdy nešlo. Bez rozhodčích, kteří pravidelně chodí a měří Vám Vaše výkony, lidé, kteří se starají o organizaci rozhodčích a také o chod klubu a zajišťují jeho dlouhodobě bezproblémové fungování. A pochopitelně díky rodičům, kteří Vám vytváří zázemí doma, podporují Vás a chodí fandit a v mnoha případech jsou ochotni i pomoct při organizaci závodů. Díky MOC všem!!!
 
Nyní Vám přeji hezké léto a budu se těšit, že se uvidíme jen tak na stadionu nebo při nejbližších závodech v Uh. Hradišti, což jsou Memoriály pana Tichavského (12.8.), bez kterého byste nemohli chodit trénovat na tak hezký atletický stadion. 
 
Užijte si léto ve zdraví…a buďme jeden tým
 
Pavel Kunt